Galavečer ČSVM


Vážení,

zveme vás na Galavečer ČSVM, který se bude konat dne 5. ledna 2019 na lodi Czechie vyvázané na Výtoni.

PROSÍME VÁS VŠECHNY O DŮSLEDNÉ PŘEČTENÍ MAILU A ŘÍZENÍM SE ZDE UVEDENÉHO. TÍM DOUFÁME URYCHLÍME A USNADNÍME VSTUP NA GALAVEČER A NEBUDETE MUSET STÁT DELŠÍ DOBU VE FRONTĚ.
MOC DĚKUJEME

Vstupné, které zahrnuje raut činí 300,- Kč.

Potvrzení vaší účasti zasílejte nejpozději do 20.12.2018 na email csvm@seznam.cz nebo na monika.tatran@seznam.cz, ve formě jmenného seznamu účastněných osob a do předmětu napište “Galavečer”.
Nepište jen sms zprávy, nevolejte – prosíme mail.
Jmenný seznam – nestačí uvést např. 8 x KVM Smíchov, pak totiž chodíte a hlásíte se někdo jako Smíchov, někdo jménem a je složité hledat v seznamu čímž se všechno prodlužuje.

Vstupné lze uhradit po potvrzení účasti předem na účet svazu č. 67250389/0800 (do poznámky uveďte jméno, případně jména, za které hradíte vstupné) do 31.12.2018 nebo hotově na místě.

Pro potvrzené účastníky, kteří platili předem na účet bude vstup na loď umožněn od 18:00 hodin, prosíme přijďte včas, jinak vám nemůžeme garantovat volná místa k sezení.

Pro ostatní bude vstup na loď umožněn od 18:30 hodin.

!!VYPLOUVÁME V 19:00 HODIN!!

Pokud by někdo potřeboval, bude možnost přenocování s vlastním spacákem a karimatkou v klubovně KVM Smíchov, jen po předchozí rezervaci na e-mailu csvm@seznam.cz.

P.S.
Prosíme Vás o šíření pozvánky mezi aktivní členy vašich klubů.

Děkujeme všem
VV ČSVM